Profily

Silvia Belovičová (Squire Patton Boggs s.r.o.)

Je partnerkou v medzinárodnej advokátskej kancelárii Squire Patton Boggs a špecializuje sa na oblasť konkurz a financovania. Pracovala na komplexných lokálnych aj cezhraničných konkurzoch a reštrukturalizáciách, okrem iného aj v oblasti realitného developmentu. Predtým pôsobila viac ako 10 rokov v ďalšej renomovanej medzinárodnej kancelárii White & Case. Vyštudovala Právnickú fakultu UK v Bratislave a Právnickú fakultu v Utrechte, v Holandsku.

Juraj Benetin (Compass, s.r.o.)

Vyštudoval Fakultu architektúry na Slovenskej technickej univerzite. V roku 2005 založil s architektom Matejom Grébertom ateliér Compass, v ktorom dnes pôsobí ako architekt. Za projekt Slnečnice získal ateliér viacero ocenení, vrátane ceny ARCH za najlepšiu stavbu roka 2013. Je spoluautorom urbanistických koncepcii pre viacero významných rozvojových území Bratislavy ako napr. Južné mesto, Nové Lido, Centrop, Urban Residence a iné. Angažoval sa vo viacerých občianskych aktivitách. Mimoriadne úspechy dosiahol aj s hudobnou skupinou Korben Dallas.

Mikuláš Cár (Národná banka Slovenska)

Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave. Aktuálne pracuje v Národnej banke Slovenska, kde sa venuje makroekonomickým súvislostiam trhu s bývaním. Pred 10 rokmi pripravil prvú metodiku zisťovania priemernej ceny bývania na Slovensku. Pravidelne štvrťročne zverejňuje na stránke NBS údaje a komentár o vývoji priemernej ceny bývania podľa typov nehnuteľností na bývanie a v regionálnom členení.

Robert Daniš (Wilsons s.r.o.)

Je partnerom medzinárodnej advokátskej kancelárie Wilson & Partners. Okrem iného pracoval na projektoch ako obchodné centrá POLUS CITY CENTER (Bratislava), EUROVEA (Bratislava), Silesia City Center (Katowice, Poľsko), WestEnd City Center (Budapešť, Maďarsko), kancelárske budovy Millennium Tower I, Millennium Tower II, Lakeside Park v Bratislave a desiatky ďalších. Robert vyštudoval právnickú fakultu UK a okrem iného taktiež študoval na prestížnych univerzitách College of Europe (Bruggy/Varšava) a Právnickej fakulte Utrechtskej univerzity v Holandsku.

Ingrid Konrad (Hlavné mesto SR Bratislava)

Vyštudovala architektúru na STU v Bratislave a Fakultu architektúry a územného plánovania Technickej univerzity vo Viedni, kde pôsobí ako lektorka. Založila a viedla vlastnú architektonickú kanceláriu vo Viedni a Dolnom Rakúsku. Od roku 2006 pôsobí aj na Slovensku a v júni 2011 bola zvolená do funkcie hlavnej architektky mesta Bratislavy.

Rudolf Kusý (Starosta mestskej časti Bratislava-Nové Mesto)

Absolvoval Pedagogickú fakultu UK v Bratislave. Neskôr absolvoval manažment na City University. Po skončení VŠ pôsobil v školstve a pracoval s mládežou. Neskôr prešiel do súkromnej sféry, kde pôsobil vo viacerých manažérskych funkciách. V komunálnych voľbách v roku 2010 bol ako nezávislý kandidát zvolený za starostu mestskej časti Bratislava – Nové Mesto. Do funkcie nastúpil 23. decembra 2010. Vo funkcii starostu pokračoval aj po komunálnych voľbách v roku 2014.

Ján Lalka (Surveilligence, s.r.o.)

Managing Director a zakladateľ Surveilligence. Má 17 rokov skúseností s poskytovaním forenzných služieb, riadením finančných rizík a podnikových financií, z toho 12 rokov s vyšetrovaním závažnej hospodárskej kriminality. Pred založením Surveilligence pôsobil takmer 4 roky vo forenznom oddelení spoločnosti Deloitte.

Karol Machánek (Corwin Capital, a.s.)

Vyštudoval Stavebnú fakultu STU a 18 rokov pracuje v developmente, spočiatku v priemyselnom, neskôr v retailovom, interne aj dodávateľsky. Od roku 2013 je Development managerom v Corwin Capital.

Luboš Mistrík (Lucron Group a.s.)

Počas štúdií začal pôsobiť v týždenníku Trend, kde rozbehol a neskôr viedol realitný spravodajský portál TRENDreality.sk. Okrem redakčnej práce mal na starosti developerskú konferenciu a komerčné prílohy vydavateľstva. V roku 2016 prešiel na pozíciu projektového manažéra v slovensko-luxemburskej developerskej spoločnosti Lucron Group. V nej je zodpovedný za rezidenčný komplex Arboria Park s približne 1 500 bytmi a venuje sa analýze nových príležitostí. Developerská spoločnosť v Bratislave buduje aj typicky mestský projekt Urban Residence a rodinné Malé Krasňany.

Ján Palenčár (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska)

Prezident Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) od apríla 2013 a majiteľ realitnej kancelárie Urban & Partner. V realitnej sfére pôsobí od roku 1996. Medzi projektmi na ktorých participoval sú Duohouse, Median House, 3nity, Monarská alej, Rezidencia mlyny, Byty Vrakuňa. Od roku 2006 pôsobí aj v developmente - vlastne projekty Duohouse 2.0,Vila Aston, hotel Premium, Offices Zochová.

Michal Pauer (CRESCO GROUP a.s.)

Je absolventom Fakulty managementu UK. Aktívne pôsobí v oblasti rezidenčných nehnuteľností od roku 2005. Takmer 10 rokov pôsobil v manažérskych funkciách v realitnej kancelárii LEXXUS. Od roku 2014 pôsobí v spoločnosti CRESCO GROUP, a.s. na pozícii Head of Sales.

Tatiana Prokopová (Squire Patton Boggs s.r.o.)

Tatiana Prokopová je advokátkou a riadiacou partnerkou bratislavskej kancelárie Squire Patton Boggs. Tatiana má dlhoročné skúsenosti v právnom poradenstve v oblasti práva obchodných spoločností, zlúčení a akvizícií, práva týkajúceho sa nehnuteľností a výstavby ako aj v zastupovaní klientov v súdnych sporoch a v oblasti ochrany osobných údajov. V oblasti práva nehnuteľností a výstavby má takmer 20-ročnú prax. Jej skúsenosti zahŕňajú zastupovanie developerov, investorov, a inštitúcií vo všetkých aspektoch transakcií s nehnuteľnosťami a výstavby. Medzi jej klientov patria: Pod vŕškami, a.s., U.S. Embassy, First Title Insurance Plc., Tesco Stores SR, a.s., Low & Bonar Slovakia, a.s. Právnický titul získala v roku 1999 na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave.

Radek Pšenička (YIT Slovakia a.s.)

Absolvent bratislavskej Fakulty architektúry STU. Od roku 2000 aktívne pôsobí v oblasti architektúry, urbanizmu, rezidenčného a komerčného developmentu v regióne strednej a východnej Európy. Takmer 9 rokov pôsobil v štruktúrach koncernu Skanska v regiónoch ČR, SR a Poľska, kde postupne prešiel vývojom na pozíciách architekta-developera, projektového manažéra, vedúceho úseku, obchodného riaditeľa až po člena predstavenstva spoločnosti. Od roku 2013 pôsobí v spoločnosti YIT Slovakia a.s., v súčasnosti na pozícií riaditeľa pre Business development.

Filip Žoldák (HERRYS s.r.o.)

Pôsobí v oblasti rezidenčných nehnuteľností od skončenia štúdia na Stavebnej fakulte STU v Bratislave. Počas tohto obdobia sa venoval primárne príprave nových bytových projektov a prieskumu trhu s novým bývaním. V spoločnosti HERRYS pôsobí od júna 2011, kde okrem prieskumu trhu a prípravy nových projektov má na starosti aj riadenie obchodu.Usporiadateľ

Stavebné fórum

Hlavní partner

Imagewell

Partneri

Herrys Urban Wilson & Partners Squirwe Patton Boggs Metrostav YIT Nowy Styl Group Kharisma Kancelarie SK